Чому саме ми?

   На українському ринку смартфонів Xiaomi найбільш конкурентна боротьба. Майже неможливо прийти, та з нуля вирвати свою частину пирога. Ми-молода, та амбіційна команда з невеличкого міста центральної України, яка розуміє це, тому ми вирішили запропонувати нашим клієнтам умови, яких немає у наших конкурентів:

-відправка у день покупки. Вже через декілька хвилин після Вашого замовлення ми повідомимо Вам номер ТТН, а через декілька годин після цього обраний Вами товар буде відправлено.

-справжня гарантія. Ми лояльно ставимось до наших клієнтів, тому  ще до  старту нашого проєкту ми заключили договір з ремонтною майстернею, та закупили ремонтні частини до смартфонів. Ми не обіцяємо гарантію-ми ремонтуємо та всуваємо недоліки!

- надаємо знижки для наших постійних клієнтів. Усі замовлення від клієнтів фіксуються, та у разі повторного замовлення ми здивуємо Вас приємним подарунком, або знижкою. 

-обслуговуємо клієнтів мовою якою їм зручно. (Окрім Мачу-Пікчу :) )

-ціни нашого магазину зазвичай нижчі аніж в великих інтернет-магазинах, у яких великий штат працівників та громадні рекламні бюджети. 

-даруємо різні корисні подарунки (навушники, захисні плівки, силіконові чохли)

Ми поважаємо Вас та цінуємо Ваш вибір!

Xiaomi.cn.ua